Prelegenci

A B C D F G J K L Ł M N O P R S T U W Z
Olga Ewa Semeniuk

Olga Ewa Semeniuk

podsekretarz stanu, pełnomocnik rządu ds. małych i średnich przedsiębiorstw, Ministerstwo Rozwoju i Technologii, Polska

2 stycznia 2020 r. powołana na stanowisko Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Rozwoju. Jest absolwentką Międzywydziałowych Studiów Wschodniosłowiańskich na Uniwersytecie Warszawskim oraz Wydziału Administracji i Nauk Społecznych na Politechnice Warszawskiej. Ponadto, ukończyła studium dla przyszłych liderów służby publicznej w Krajowej Szkole Administracji Publicznej im. Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego. Ma wieloletnie doświadczenie w administracji rządowej. W latach 2016-2019 pracowała w Ministerstwie Obrony Narodowej i Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. W trakcie studiów odbyła staż w Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Od 2018 r. jest radną m.st. Warszawy i przewodniczącą Komisji Samorządowej i Integracji Europejskiej. Od 2011 r. współpracuje z Polonią i Polakami za Granicą. Konsultant OBWE. Koordynator kilku projektów, w tym: projektu pt. „Strażnicy Narodowej Pamięci”, biegu „Pamięć Żołnierzy Wyklętych - Bieg Tropem Wilczym”. Zaangażowana jest też w szeroko pojęte inicjatywy związane ze wspieraniem Polaków na Wschodzie. W sierpniu 2021 r. została powołana na Pełnomocnika rządu ds. MŚP. Zna języki angielski i rosyjski.

Bierze udział w sesjach:

  • 2021 rokiem wyrobów medycznych – co zmieni się w tym roku? Jak wpłynie to na funkcjonowanie branży?

    ZOBACZ WIĘCEJ
    PRELEGENCI
     

    2021 rokiem wyrobów medycznych – co zmieni się w tym roku? Jak wpłynie to na funkcjonowanie branży?

    • Rozporządzenie MDR i nowa ustawa o wyrobach medycznych – czy to zapowiedź rewolucji w branży wyrobów medycznych? Jak nowa legislacja wpłynie na funkcjonowanie całego rynku zdrowia w Polsce? Dlaczego polskie przepisy radykalnie odbiegają od uregulowań europejskich?
    • Sytuacja polskiego rynku wyrobów medycznych na tle Europy i krajów Grupy Wyszehradzkiej
    • Finansowanie wyrobów medycznych w dobie COVID-19
    • Wyroby medyczne a reklama – co się zmieni po wprowadzeniu nowych rozporządzeń?
    • Dlaczego w obliczu zagrożenia zamykają się granice europejskie i wreszcie, czy w takiej sytuacji jesteśmy w stanie konkurować z USA i Chinami?
    • HTA dla wyrobów medycznych – co zmieni się w najbliższym czasie? Dlaczego przyspieszenie wdrażania nowych technologii i innowacji w branży medycznej jest tak istotne?

POWRÓT

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Kongresu Wyzwań Zdrowotnych.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie